- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive Musta Taulu AW1750-85E
- Hinta
- 279,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Eco-Drive AW1750-85E on sporttinen miesten rannekello mustalla taululla ja teräsrannekkeella. Valolla toimiva Eco-Drive (cal. J810) poistaa paristonvaihdot ja tarjoaa jopa noin 240 päivän käyntivaran. Mineraalilasi, 10 bar vedenkesto ja päivyri klo 3 tekevät siitä helpon arjen valinnan.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Luminointi | Ei |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | J810 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen leveys | 22mm |
| Rannekkeen pituus | 150 - 210 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 41 mm |
| Rungon paksuus | 11 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Musta |
| Vesitiiviys | 100m / 10atm |
| Tuotekoodi | AW1750-85E |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
