- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive Titanium Musta BM7430-89E
- Hinta
- 379,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Eco-Drive BM7430-89E on tyylikäs miesten kello mustalla taululla ja kevyellä Super Titanium™ -rannekkeella. Safiirilasi, 10 bar vedenkesto ja päivyri klo 3 tekevät siitä huolettoman arjen valinnan. Valolla toimiva Eco-Drive (cal. E111) tarjoaa noin 180 päivän käyntivaran – paristonvaihtoja ei tarvita.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kaiverrus | 15 |
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Safiirilasi |
| Luminointi | Kyllä |
| Materiaali | Titaani |
| Moduuli | E111 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Titaani |
| Rannekkeen leveys | 26mm |
| Rannekkeen pituus | 160 - 220 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 43 mm |
| Rungon paksuus | 10 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Musta |
| Vesitiiviys | 100m / 10atm |
| Tuotekoodi | BM7430-89E |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
