- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive Vihreä Taulu CA7069-24X
- Hinta
- 319,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Eco-Drive CA7069-24X on tyylikäs kronografi vihreällä taululla ja nahkarannekkeella. Valolla toimiva Eco-Drive poistaa paristonvaihdon tarpeen. Mineraalilasi, 5 bar vedenkesto ja päivyri tuovat helppokäyttöisyyttä arkeen. Kronografi (60 min / 1/5 s) ja 24 h -alitaulu täydentävät selkeän, klassisen ilmeen.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kaiverrus | 20 |
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Luminointi | Kyllä |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | B642 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Nahka |
| Rannekkeen leveys | 20mm |
| Rannekkeen pituus | 180 - 220 mm |
| Rannekkeen väri | Musta |
| Rungon leveys | 42 mm |
| Rungon paksuus | 12 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Vihreä |
| Vesitiiviys | 100m / 10atm |
| Tuotekoodi | CA7069-24X |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
