- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive Valkoinen Taulu BM7624-82A
- Hinta
- 299,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Eco-Drive BM7624-82A on klassinen miesten rannekello valkoisella taululla ja kaksivärisellä (teräs/kuultokulta) teräsrannekkeella. 38 mm teräskuori, mineraalilasi ja 10 bar vedenkesto. Eco-Drive-koneisto cal. E111 toimii valolla, sisältää virranloppumisilmaisimen ja tarjoaa noin 180 päivän käyntivaran. Päivyri klo 3, rannekkeen leveys 20 mm, paino noin 118 g.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Luminointi | Kyllä |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | E111 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen leveys | 20mm |
| Rannekkeen pituus | 155 - 210 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 38 mm |
| Rungon paksuus | 10 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Valkoinen |
| Vesitiiviys | 100m / 10atm |
| Tuotekoodi | BM7624-82A |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
