- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive EM1150-86D
- Hinta
- 299,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Eco-Drive EM1150-86D on siro naisten kello helmiäistaululla, safiirilasilla ja 5 bar vedenkestolla. 32 mm teräskuori, vain 7,6 mm paksuus ja kevyt n. 45 g paino tekevät siitä mukavan jokapäiväiseen käyttöön. Eco-Drive cal. E031 käy valolla ja tarjoaa jopa 180 päivän käyntivaran. Hopeanvärinen milanese-teräsranneke viimeistelee tyylikkään ilmeen.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Rungon leveys | 32 mm |
| Kategoria | Naisten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Safiirilasi |
| Luminointi | Ei |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | E031 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon paksuus | 8 |
| Rannekkeen pituus | 140 - 180 mm |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Taulun väri | Helmiäinen |
| Vesitiiviys | 50m / 5atm |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotekoodi | EM1150-86D |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
