- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive Gerbera Rose EM1153-88A
- Hinta
- 329,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Ruostumaton teräs
Citizen Eco-Drive EM1150-86D on tyylikäs naisten rannekello. Rungon leveys 32,5mm, valosta latautuva Eco-Drive koneisto kal.E031. Täydellä latauksella kesto jopa 180 päivää. Safiirilasi suojaa hopeanharmaata kellotaulua, jossa punakullan väriset yksityiskohdat. Mesh-ranneke, jonka pituutta helppo säätää. Vesisuojattu 50M.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Rungon leveys | 32 mm |
| Kategoria | Naisten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Safiirilasi |
| Luminointi | Ei |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | E031 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen väri | Punakulta |
| Rungon paksuus | 8 |
| Rannekkeen pituus | 140 - 180 mm |
| Rungon väri | Punakulta |
| Taulun väri | Helmiäinen |
| Vesitiiviys | 50m / 5atm |
| Takuu | 2 vuotta |
| Tuotekoodi | EM1153-88A |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
