- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Eco-Drive Vaalpun Taulu FE1241-71Z
- Hinta
- 219,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Eco-Drive FE1241-71Z on siro naisten rannekello hennon vaaleanpunaisella (rosa) taululla. 29,4 mm teräskuori, teräsranneke ja kristallilasi. Eco-Drive (cal. J710) käy valolla ja tarjoaa jopa n. 240 päivän käyntivaran. Päivyri klo 3 ja roiskevesisuojaus 3 bar. Paksuus n. 8,3 mm.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Naisten kellot |
| Koneisto | Eco-Drive / Solar |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Luminointi | Ei |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | J710 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen leveys | 14mm |
| Rannekkeen pituus | 140 - 180 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 29.4 mm |
| Rungon paksuus | 8 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Vaaleanpunainen |
| Vesitiiviys | Roiskevesitiivis / 30m |
| Tuotekoodi | FE1241-71Z |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
