- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Automaatti Valkoinen Taulu NH9131-14E
- Hinta
- 279,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen NH9131-14E on elegantti “open heart” -automaattikello mustalla taululla ja mustalla nahkarannekkeella. 40 mm teräskuori (n. 10,7 mm), kovetettu mineraalilasi ja 5 bar vedenkesto. Mekaaninen Caliber 8229 tarjoaa n. 40–42 h käyntivaran ja ilmoitetun tarkkuuden ±20 s/vrk. Paino n. 68 g.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Automaatti |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Luminointi | Ei |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | 8229 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen leveys | 20mm |
| Rannekkeen pituus | 150 - 210 mm |
| Rannekkeen väri | Musta |
| Rungon leveys | 40 mm |
| Rungon paksuus | 11 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Musta |
| Vesitiiviys | 50m / 5atm |
| Tuotekoodi | NH9131-14E |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
