- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Automaatti Sininen Taulu NH9131-73L
- Hinta
- 279,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen NH9131-73L on elegantti automaattikello sinisellä taululla ja “open heart” -aukolla klo 6, joka paljastaa koneiston sykkeen. Ruostumaton teräskuori 40 mm, paksuus n. 10,7 mm ja teräsranneke. Kovetettu mineraalilasi, 5 bar vedenkesto. Koneistona Caliber 8229, käyntivara noin 40–42 h ja ilmoitettu tarkkuus ±20 s/vrk. Paino noin 125 g.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Automaatti |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Luminointi | Ei |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | 8229 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Ruostumaton teräs |
| Rannekkeen leveys | 20mm |
| Rannekkeen pituus | 150 - 210 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 40 mm |
| Rungon paksuus | 11 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Sininen |
| Vesitiiviys | 50m / 5atm |
| Tuotekoodi | NH9131-73L |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
