- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Automatic Hiekka Taulu NJ0151-88W
- Hinta
- 439,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Tsuyosa Automatic NJ0151-88W kellossa on 40mm leveä runko ruostumattomasta teräksestä, jonka sisällä on komea, hiekan värinen kellotaulu. Taulussa on päivyri, jonka yllä on safiirilasissa suurentava lasi. Automaattikoneisto, kaliiberi 8210, käyntivara on noin 40 tuntia.
Tarkka tuotekuvaus
| Valmistajat: | Citizen |
| Malli: | NJ0151-88W |
| Sarja: | Tsuyosa Collection |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 40.00 mm |
| Paksuus: | 11.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs |
| Kellotaulu: | Kerma , itsevalaisevat tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu/kiiltävä |
Koneisto & Ominaisuudet
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | 21 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 40 tuntia |
| Päivämäärän osoitus: | Päivämäärä |
| Vesitiiviys: | 5 ATM |
| Muuta: | Ruuvikruunu |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
