- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Automatic Sininen Taulu NJ0180-80L
- Hinta
- 569,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Automatic NJ0180-80L on integroidulla Super Titanium™ -rannekkeella varustettu miesten automaattikello sinisellä taululla. Safiirilasi, 10 bar vedenkesto ja lasinen takakansi. Uusiutunut Caliber 8213 tarjoaa n. 40–42 h käyntivaran ja ±20 s/vrk ilmoitetun tarkkuuden. Taulussa on päivyri sekä pienet sekunnit, jotka viimeistelevät 80-luvun sporttisen ilmeen. Kuori 40,5 mm, paksuus 11 mm, paino n. 99 g.
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Automaatti |
| Lasi | Safiirilasi |
| Luminointi | Kyllä |
| Materiaali | Titaani |
| Moduuli | 8213 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Titaani |
| Rannekkeen leveys | 20mm |
| Rannekkeen pituus | 150 - 215 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 40.5 mm |
| Rungon paksuus | 11 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Sininen |
| Vesitiiviys | 100m / 10atm |
| Tuotekoodi | NJ0180-80L |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
