- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Automatic Vaalsin Taulu NJ0180-80M
- Hinta
- 569,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
- Halkaisija: 40,5 mm
- Kaliiberi 8213
- Mekaaninen
- Vesisuojaus 10 ATM
- Super Titanium
- Safiirilasi
- Vaalean sininen taulu
- Tuotekoodi: NJ0180-80M
- EAN: 4974374341624
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Automaatti |
| Lasi | Safiirilasi |
| Luminointi | Kyllä |
| Materiaali | Titaani |
| Moduuli | 8213 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Titaani |
| Rannekkeen leveys | 20mm |
| Rannekkeen pituus | 150 - 215 mm |
| Rannekkeen väri | Hopea/harmaa |
| Rungon leveys | 40.5 mm |
| Rungon paksuus | 11 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Turkoosi |
| Vesitiiviys | 100m / 10atm |
| Tuotekoodi | NJ0180-80M |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
