- Olet täällä: Etusivu »
Citizen Automaatti Musta Ranne NK5010-01H
- Hinta
- 499,00 €
- Saatavuus
- Varastossa
Tuotekuvaus
Citizen Tsuyosa Small Seconds NK5010-01H on tyylikäs automaattikello harmaalla taululla ja mustalla nahkarannekkeella. 40 mm teräskuori, safiirilasi ja 5 bar vedenkesto. Uusi mekaaninen kalibri 8322 tarjoaa noin 60 h käyntivaran, pienet sekunnit klo 6 sekä ilmoitetun käyntitarkkuuden −20/+40 s/vrk. Kruunu on sijoitettu huomaamattomasti klo 4:ään, ja paino on n. 87 g
Tarkka tuotekuvaus
| Brändi | Citizen |
|---|---|
| Kategoria | Miesten kellot |
| Koneisto | Automaatti |
| Lasi | Safiirilasi |
| Luminointi | Kyllä |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Moduuli | 8322 |
| Muoto | Pyöreä |
| Ranneke | Nahka |
| Rannekkeen leveys | 22mm |
| Rannekkeen pituus | 150 - 210 mm |
| Rannekkeen väri | Musta |
| Rungon leveys | 40 mm |
| Rungon paksuus | 12 |
| Rungon väri | Hopea/harmaa |
| Takuu | 2 vuotta |
| Taulun väri | Harmaa |
| Vesitiiviys | 50m / 5atm |
| Tuotekoodi | NK5010-01H |
Toimituskulut
- Pikkupaketti
- 6,90 €
- Postipaketti
- 6,90 €
